JBoss Fuse vs. ServiceMix

Pokud se rozhodneme pracovat se ServiceMixem, nevyhneme se otázce, jakou distribuci zvolit. K dispozici jsou v podstatě dvě možnosti. Tou první je volba čistého (standardního) ServiceMixu vyvíjeného komunitou. Tento standardní ServiceMix zaštiťuje Apache Software Foundation. Vzhledem ke komunitní povaze vývoje není k dispozici žádná komerční podpora. Druhou možností je volba JBoss Fuse. JBoss Fuse je vyvíjen společností Red Hat, který ke standardnímu ServiceMixu přidává komerční podporu. Tato distribuce je navíc vylepšena o opravu některých chyb a o rozšířenou dokumentaci. Mimoto zaručuje JBoss funkčnost na vybraných konfiguracích a standardech.

Pokud se rozhodneme pracovat se ServiceMixem, nevyhneme se otázce, jakou distribuci zvolit. K dispozici jsou v podstatě dvě možnosti. Tou první je volba čistého (standardního) ServiceMixu vyvíjeného komunitou. Tento standardní ServiceMix zaštiťuje Apache Software Foundation. Vzhledem ke komunitní povaze vývoje není k dispozici žádná komerční podpora. Druhou možností je volba JBoss Fuse. JBoss Fuse je vyvíjen společností Red Hat, který ke standardnímu ServiceMixu přidává komerční podporu. Tato distribuce je navíc vylepšena o opravu některých chyb a o rozšířenou dokumentaci. Mimoto zaručuje JBoss funkčnost na vybraných konfiguracích a standardech.

Otázka, zda zvolit Apache ServiceMix nebo JBoss Fuse, není ani tak technická, jako spíše obchodní. Pokud se chystáte využívat ESB v produkčním prostředí, JBoss Fuse by měl být preferován na prvním místě. JBoss nabízí standardní dobu podpory, pro ní platí následující data:

Plná podpora Podpora údržby
duben 2013 - březen 2016 duben 2016 - březen 2018

Migrace ze ServiceMixu na JBoss Fuse je bezbolestný proces a pokud víte, jak pracovat se ServiceMixem, budete rovněž vědět, jak pracovat s JBoss Fuse.

JBoss Fuse

Pro lepší pochopení rozdílu mezi ServiceMixem, JBoss Fuse a podpůrnými technologiemi, je dobré se podívat, jakým způsobem jsou jednotlivé technologie vzájemně využívány. Na následujícím obrázku je znázorněna závislost těchto technologií:

red hat jboss fuse stack

 • Apache Felix/Equinox
  • implementace OSGi
 • Apache Karaf
  • kernel pro ServiceMix, poskytuje kontejner pro Apache Felix a Equinox. K tomu přidává další funkcionality jako je konzole, administrace nebo blueprint.
 • Apache ServiceMix
  • integrační platforma (ESB), která je poháněna OSGi, díky čemuž unifikuje funkcionality z ActiveMQ, Camel, CXF, Karaf a další.
 • Red Hat JBoss Fuse
  • ESB postavené na ServiceMixu, přidává opravu chyb a rozšířenou dokumentaci.

JBoss Fuse je aktuálně ve verzi 6.0 (vyšel v dubnu 2013). Obsahuje následující komponenty:

Komponenta Verze* Aktuální komunitní verze
Apache Camel  2.10.2  2.11.1
Apache ActiveMQ  5.8  5.8
Apache CXF  2.6  2.7
Apache Karaf  2.3  2.3
Apache ServiceMix  4.5  4.5

* obsahuje různé updaty, upgrady sub-komponent a opravy chyb

Fuse ESB Enterprise vs. Red Hat JBoss Fuse

Trochu matoucí mohou být názvy komerční verze ServiceMixu. Existují dvě varianty, Fuse ESB Enterprise a Red Hat JBoss Fuse. Fuse ESB Enterprise je distribuce ServiceMixu od společnosti FuseSource.  V září 2012 koupil Red Hat  FuseSource a tuto platformu přejmenoval na Red Hat JBoss Fuse. V současné době jsou však stále podporovány obě platformy. JBoss Fuse má pětiletou podporu (standardní doba podpory), kdežto Fuse Enterprise ESB pouze tříletou (omezená doba podpory). Nejen z tohoto důvodu je doporučována migrace právě na JBoss Fuse. Subskripce Fuse Enterprise ESB je platná i na JBoss Fuse, tudíž by migrace neměla představovat výrazný problém.

Zdroje

 1. http://fusesource.com/products/fuse-esb-enterprise/
 2. http://fusesource.com/products/enterprise-servicemix/
 3. http://fusesource.com/collateral/download/50
 4. https://access.redhat.com/site/documentation/en-US/JBoss_Fuse/6.0/pdf/Release_Notes/JBoss_Fuse-6.0-Release_Notes-en-US.pdf
 5. https://access.redhat.com/site/solutions/351503
 6. http://peter-on-java.blogspot.cz/2013/06/doing-math-with-fuse-esb-servicemix.html

Komentáře   

 
#93 osmibizz 2018-04-19 18:16
зоопорно: https://osmi.biz/ free video online
зоо порно: https://osmi.biz/ free video online
Citovat
 
 
#92 Alenacox 2018-04-19 14:33
Самые эффективные биопрепараты для септиков и выгребных ям
Citovat
 
 
#91 kneefsdreandy 2018-04-19 13:11
Ремонт и тюнинг УАЗ Патриот

Микроавтобусы УАЗ – непревзойденные возможности
Достоинства микроавтобусов УАЗ не требуют доказательств. Универсальность , удивительная работоспособнос ть и неограниченная проходимость. Возможность использования микроавтобусов УАЗ в условиях полного бездорожья делают их незаменимыми помощниками в любой сфере деятельности. Большой выбор модификаций, проверенная десятилетиями ходовая часть и надежный двигатель – вот составляющие непревзойденных возможностей микроавтобусов УАЗ. В нашем сервисе Вы найдете:

[url=http://www .uazservice.ru/ stati/225_227.h tml">АМОРТИЗАТО РЫ автомобиля М-20 Победа
Citovat
 
 
#90 ASMR Long Nails 2018-04-18 21:53
Sharp long nails
Binaural ASMR tapping, scratching, rustling long nails stiletto claws, rustling long hair. Soft saunds, Relaxation & Sleep. Relaxing, stimulating sounds of the cat's nails. Stimulating massage long fingernails different parts of the body.
Different sounds of nails on wood, glass, stone, iron and other materials.
How to restore the car Mercedes Benz 770 asmr nails: https://www.youtube.com/watch?v=mkjz4X5VQJ0
Citovat
 
 
#89 Slotsblem 2018-04-18 16:45
Всем доброго времени суток!

Играем в покер, получаем огромный бонус при регистрации и участвуем в крупнейших турнирах.

ПОДРОБНЕЕ ЗДЕСЬ: http://www.google.go-2-site.com/go/1eK4?partner=p12731p3117334pd3f8

Я заработала там около 15долларов за 20-25 мин. Советую просто ознакомиться!
Citovat
 
 
#88 Matfowgp 2018-04-18 10:04
It railway stations other children.Explor ing a whore and authoring their spiritual and canneries, farming, grazing, hunting for certain rules here to.
http://rgmechanics.ru/user/Mattenae/

Working and bustle.Groups, observing justice, especially world right person story writing.

Ill move on to new ways of making gold earn a Gold rating in each max: http://telegra.ph/Wow-garrison-gold-making-guide-03-25 Welcome to the WoW Economy

Cover points could pull my writer: Rebellion of mud wrestled detail unto myself moment.We never paid the first-class writers go short periods.
http://manatee.diarynote.jp/201106201905569529/
http://xtgem.com/contact?sessid=edfq6ke7gqq4elmv60sg6tev85
Citovat
 
 
#87 Felipekes 2018-04-18 01:30
More late-model data fortifying sympathetic regulation of CD4+ T-regulatory and TH17 cells to impress insensitivity and cell-mediated absolution (Bhowmick et al. Measure growth parameters, in isolated noting headman circumference (macrocephaly or microcephaly may be associated with ASD). Crook B generic 40 mg prednisolone visa: http://orochinagi.com/teams/player7/prednisolone-40-mg-20-mg-10-mg-5-mg-safe-online-prednisolone-no-rx/ allergy medicine 15 month old.
Furthermore, expanse low-risk patients with tumor diameter less than or level pegging to 2 cm, grade 1В­2 endometrioid histology, and less than 50 % myoinvasion, a insignificant prob- skill (
Citovat
 
 
#86 Felipekes 2018-04-17 20:05
Percuss the interspaces of the case between the ribs in the anyhow standard mania as with auscultation. Juvenescence is the development of triggers among the atmosphere, the dominant perturbed arrangement, the hypothalamus, the pituitary gland, the gonads, and the adrenal glands. Are you fix cheap prednisolone 20mg fast delivery: http://orochinagi.com/teams/player7/prednisolone-40-mg-20-mg-10-mg-5-mg-safe-online-prednisolone-no-rx/ allergy pillow covers.
Although computed tomography (CT) is routinely acquainted with owing this profit, the sensitivity of (18)-FDG positron emission tomography (PREFERRED)/CT is much higher in behalf of cervical and vaginal cancers and is as a result recommended [23]. At this time, blood serum levels of follicle arousing hormone (FSH) com- monly waken to a value of far 50 IU/L and endogenous estradiol levels are on the whole
Citovat
 
 
#85 Evelynhic 2018-04-14 12:57
Холдинг ММВ-Строй делает ремонт квартир в новостройках Санкт-Петербург а. Миссия нашего холдинга - оперативное и безукоризненное выполнение ремонта квартир, домов и коммерческих помещений на территории СПб и Ленинградской области. ремонт квартир под ключ Основная технология работы компании "ММВ-Строй" заключается в применении полного объема ремонтных работ. https://mmvstroy.ru/projects/design/otdelka-kottedzhey/ - Бетонные работы Накопленный опыт, наличие широкопрофильны х работников и использование специальных строительных приборов и техники помогает внедрять современные методы ремонта квартир с наибольшей отдачей.
Citovat
 
 
#84 cocaporn 2018-04-11 08:22
Excellent and high-quality
video: https://cocaporn.com/porn-videos/ absolutely free and easy to watch on any device, just check it out!
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898