Vývojář na úrovni senior/junior

Hledáme kolegu do teplické pobočky firmy DoxoLogic, s.r.o. na pozici vývojář aplikací se zaměřením na open source technologie. Vhodné i pro absolventy nebo nově začínající s Javou.

Popis pozice:

•    Vývoj a rozvoj aplikací v jazyce JAVA
•    Řešení oprav v existujících projektech
•    Tvorba testů a test aplikací

Potřebné kompetence a znalosti, osobnostní předpoklady:

•    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
•    Znalost OOP
•    Zkušenosti s SQL
•    Samostatnost a zodpovědnost
•    Pozitivní přístup k učení se novým věcem
•    Motivace/iniciativa
•    Znalost anglického jazyka z technického prostředí

Nabízíme:

•    Samostatnou a zodpovědnou práci
•    Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
•    Zajímavé projekty s použitím moderních technologií
•    Příjemné pracovní prostředí
•    Dobré finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
•    Nefinanční bonusy prostřednictvím firemního motivačního programu
•    Podíl na úspěších dynamicky rostoucí společnosti

Pracoviště:

  • Teplice

Žádost o pozici:

Nástup možný ihned.