Solution Architect

Hledáme kolegu do pražské pobočky firmy DoxoLogic, s.r.o. na pozici Solution Architect.

Popis pozice:

•    Návrh a implementace aplikační a integrační architektury, především na JBoss technologiích
•    Tvorba metodologie vývoje a integrace
•    Konzultace u zákazníka
•    Účast při tvorbě RFI a RFP
•    Dohled nad řešením z technické perspektivy

Požadované zkušenosti:

•    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
•    Zkušenosti z oblasti aplikačních a integračních platforem
•    Znalost JBoss technologií výhodou
•    Znalost návrhu vícevrstvých web aplikací
•    Výborná znalost Java EE a principů SOA, EAI
•    Výborná znalost principů OOP, design pattern
•    Znalost metodik řízení vývojových a integračních projektů
•    Znalost užívání některého modelovacího nástroje
•    Minimálně 5 let zkušenosti s vývojem
•    Zkušenosti s komunikací se zákazníky
•    Prezentační dovednosti
•    Znalost anglického jazyka z technického prostředí

Osobnostní předpoklady:

•    Osobní aktivita a chuť se učit
•    Motivace a zapojení/iniciativa
•    Odolnost vůči stresu
•    Schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme:

•    Zajímavou práci s příležitostí naučit se nové věci
•    Výborné finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
•    Nefinanční bonusy prostřednictvím firemního motivačního programu
•    Podíl na úspěších dynamicky rostoucí společnosti
•    Systém firemních bonusů

Pracoviště:

  • Praha

Žádost o pozici:

Nástup možný ihned.