Konec oficiální podpory serverů GlassFish. Jak jej vyřešit?

konec-oficialni-podpory-serveru-glassfish-jak-jej-vyresit

Na sklonku minulého roku oznámil Oracle ukončení podpory komerční verze aplikačních serverů GlassFish. K verzi GlassFish 4.x tedy nebude ze strany Oracle nadále poskytována oficiální komerční podpora. Podpora GlassFish 3.0.x bude podle informací Oraclu ukončena na konci roku 2014 (premier support), respektive v roce 2017 (extended support).

 

Uživatelé a firmy používající GlassFish pro provoz aplikací a implementaci nových rysů v poslední specifikaci platformy JAVA EE by tak měli zvážit migraci na jiný aplikační server. Efektivním a vhodným řešením s komerční podporou je například serverové řešení JBoss od společnosti Red Hat.

Jako jediný distribuční partner společnosti Red Hat v regionu Čech a Slovenska a poskytovatel professional services Vám nabízíme několik možností, jak vyřešit konec podpory aplikačních serverů GlassFish. Rádi vám poskytneme konzultaci, implementaci či přímou migraci na middleware platformu JBoss.

Základní informace:
JBoss Enterprise Application Platform (EAP)
Aplikační server určený pro efektivní provoz podnikových Java aplikací. Je připraven na velké objemy transakcí při zajištění vysoké dostupnosti aplikace. JBoss EAP je osvědčený základ pro škálovatelné aplikace a služby s vestavěnými funkcemi pro:

  • failover
  • caching
  • inteligentní load balancing
  • monitoring
  • pokročilý management

V případě zájmu o konzultaci a další služby se neváhejte obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898