Seminář RED HAT JBOSS MIDDLEWARE inovujte chytře a rychleji

seminar-red-hat-jboss-middleware-inovujte-chytre-a-rychleji

Příjďte se seznámit s JBoss Middleware a našim Red Hat teamem 4.4. do hotelu Crowne Plaza

Vážení příznivci open-source technologií,

Red Hat JBoss Middleware je široká rodina technologických řešení umožňující firmám inovovat své systémy IT rychleji a zároveň chytře, řešení připravených pro prostředí hybridních cloudů pro i ta nejnáročnější podniková prostředí.

Produkty a služby Red Hat JBoss Middleware vám pomáhají urychlit vývoj, nasazení a zvýšit výkonnost aplikací, efektivně integrovat data a aplikace a automatizovat procesy od fyzických, přes virtuální, mobilní až po cloudová prostředí.

V průběhu semináře se zaměříme na dvě klíčové oblasti řešení z našeho portfolia:
JBoss produkty pro integraci umožňující propojit systémy, aplikace a data napříč vaší společností, poskytující vyšší efektivitu a přesnost zpracovávaných dat a vytvářející možnosti k jejich přístupu z libovolného koncového zařízeníTechnologie Business Process Management (BPM) a Business Rules Management (BRM), které vám poskytují výkonné nástroje pro vybudování flexibilních podnikových řešení, podporující skutečnou spolupráci mezi obchodní a technologickou částí společnosti. Je to platforma, která integruje procesní a rozhodovací řízení, doplněná jednoduchými nástroji jak pro experty, zaměřené na byznys, tak i pro vývojáře, a usnadňující snadnou spolupraci všem účastníkům daného projektu .

Produkty, které vám v průběhu semináře představíme:
Red Hat JBoss Fuse a Red Hat JBoss Fuse Service Works - integrační platforma pro návrh řešení a jeho vývoj, umožňující transformovat vaše IT systémy na otevřenou hybridní architekturu cloudů. S její pomocí budete schopni vytvářet opakovatelné, upravitelné a flexibilní byznys služby, které zároveň činí komplexnost propojování různých aplikací ve vaší společnosti neviditelnou. To vytváří půdu pro rychlejší a snadnější vývoj cloudových a mobilních projektů a projektů rozvoje byznys procesů.Red Hat JBoss BRMS je platforma pro řízení podnikových pravidel založená na open source. Umožňuje uživatelům podchytit logiku procesů v rámci společnosti, urychlit vývoj aplikací a automatizovat rozhodování.Red Hat JBoss BPM Suite je komplexní platforma pro řízení podnikových procesů, která může být nasazena napříč fyzickými, virtuálními, mobilními a cloudovými prostředími.

Datum: 4. dubna 2014
Čas: 9.30 - 14.30
Místo: Hotel Crowne Plaza, Praha 6
registrace zde

Na setkání s Vámi se za společnost Red Hat těší,
Ondřej Marek
Sr. Marketing Manager
Central Eastern Europe
Red Hat

Váš Red Hat tým , Servodata group

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898