Red Hat Cloud Infrastructure

Společnost Red Hat by Vás ráda pozvala na Workshop - Red Hat Cloud Infrastructure. V rámci semináře Vás seznámíme s moderním konceptem řízení IT infrastruktury postavené na Open Source cloud technologiích. Představíme koncepty úspory nákladů i efektivní správy IT infrastruktury postavené na konceptu Open Hybrid Cloud.

Společnost Red Hat by Vás ráda pozvala na Workshop - Red Hat Cloud Infrastructure.

V rámci semináře Vás seznámíme s moderním konceptem řízení IT infrastruktury postavené na Open Source cloud technologiích. Představíme koncepty úspory nákladů i efektivní správy IT infrastruktury postavené na konceptu Open Hybrid Cloud.

Seminář je v první části zaměřen na provozní část, popis architektury a provozní zkušenosti podpořené praktickou ukázkou.

V druhé části pak na vlastní prostředí a možnosti platformy (PaaS), která umožňuje flexibilní řízení infrastruktury včetně přípravy prostředí pro rychlý deployment (vývoj, test, provoz) aplikací dle potřeb businessu.

Představené produkty: Red Hat Open Stack, Red Hat OpenShift, Red Hat Cloud Forms

Seminář je určen pro IT profesionály, kteří se chtějí dozvědět více o nabízených technologiích a pro IT manažery, kteří jsou odpovědní za provozní náklady.

Termín: 13.11. 2014

Místo konání: Servodata a.s., Dolnoměcholupská 12, Praha 10

Partneři akce:

Servodata a.s., Distributor produktů společnosti Red Hat

Ultimum Technologies s.r.o., provozovatel cloud služeb postavených na technologii Open Stack, Red Hat Business Partner

Elos Technologies s.r.o., Red Hat Premier Partner

Agenda:

9:30 Úvod a představení

9:45 Open Source platforma a její místo v podnikové infrastruktuře - Martin Malý, Servodata a.s.

10:15 Red Hat Open Stack- příprava projektu, popis komponent, praktické zkušenosti a ukázka - Stanislav Ulrych, Ultimum Technologies s.r.o.

11:15 Přestávka - Coffee break 11:30 Jak vybudovat flexibilní platformu pro vývoj, test a provoz aplikací (OpenShift) - Michal Fojtik, Red Hat

12:15 Open Hybrid Cloud - řízení a možnosti cloud platformy - Petr Zatloukal, Elos Technologies s.r.o.

13:00 Subskripční model pro cloud solution - Radek Langkramer, Servodata a.s

13:15 Shrnutí a závěr - Martin Malý, Servodata a.s.

13:30 Oběd

 

Registrace je možná do 7.11.2014 na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898