Společnost Red Hat vydala novou verzi JBoss portálu

spolecnost-red-hat-vydala-novou-verzi-jboss-portalu

JBoss Enterprise Portal Platform 5.1 je založen na společném projektu společností Red Hat a eXo je kompozicí toho nejlepšího z obou platforem. 

Společnost Red Hat vložila do nového portálu skvělou stabilitu a programové rozhraní (API), vklad společnosti eXo obsahuje vynikající uživatelské prostředí a prostředí pro správu portálu.

S novou verzí JBoss Enterprise Portal Platform 5.1 byla také vydána přídavná komponenta pro vytváření a správu webového obsahu – JBoss Site Publisher 5.1 (SP 5.1). Nový Site Publisher umožňuje přímo editovat obsah webových stránek, schvalovat jednotlivé části obsahu, vytvářet novinky a formuláře pro návštěvníky webu. Společnost Red Hat dále pracuje na dalších komponentách pro JBoss Enterprise Portal Platform 5.1. Jedná se o komponenty pro oblast sociálních sítí, spolupráci v týmech a sdílení znalostí.

Společnost DoxoLogic již úspěšně uskutečnila první školení pro JBoss Enterprise Portal Platform 5.1 pro vývojový tým našeho významného zákazníka.

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898