eXo

exo

DoxoLogic autorizovaným prodejcem společnosti eXo (eXo Authorized Reseller).

Řešení od společnosti eXo nejen prodáváme, ale poskytujeme i přidané služby, jako je nasazení eXo platformy, vývoj a konzultace.

eXo Platform umožňuje rychlé vytváření aplikací a webových portálů a podstatně zjednodušuje jejich nasazení. Nabízí moderní vlastnosti, jako je tvorba obsahu, kooperace mezi uživateli, napojení na sociální sítě či tvorba znalostních databází. To vše je komponované prostřednictvím architektury orientované na služby (Service Oriented Architecture). eXo Platform kombinuje osvědčené výhody open source vývojových modelů s enterprise-ready funkcemi a je dostupná formou subskripcí.

eXo spolupracuje se společností Red Hat, jejímž jsme také partnerem, na vývoji portálového projektu Gateln. Kromě toho je společnost eXo aktivně zapojena ve více než deseti dalších open source projektech.

eXo má své ústředí v San Francisku (USA) a další pobočky ve Francii, Tunisku, na Ukrajině a ve Vietnamu. Více informací na www.exoplatform.com nebo na Twitteru @exoplatform.

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898