Altova

altova

Jsme partnerem společnosti Altova, která je tvůrcem produktů pro práci s XML a příbuznými formáty.

 

 

 

Jedná se o XSLT, XPath apod., dále o nástroje pro data management, UML a další.
Vlajkovou lodí Altovy je známý editor XML Spy. 

DoxoLogic je prodejcem Altova produktů v České republice.

 

missionkit Altova MissionKit

je sada vysoce kvalitních nástrojů pro vývojáře. Obsahuje Altova XMLSpy, MapForce, StyleVision, UModel a další špičkové produkty pro tvorbu moderních softwarových řešení.

 

xmlspy Altova XMLSpy

je nejprodávanější vývojové prostředí pro modelování, editaci, transformaci a ladění XML. Špičková editace XML, grafický designer, generování kódu, převod souborů, debuggery, profilery SQL, podpora pro XSLT, XPath, XQuery, WSDL, SOAP, XBRL, JSON a Open XML (OOXML) a pluginy do Visual Studio a Eclipse.

 

mapforce Altova MapForce

je výkonný grafický nástroj pro integraci dat. Dokáže mapovat mezi XML, databázemi, flat soubory, EDI, Excel, XBRL a webovými službami. Na základě mapování umožní vygenerovat kód pro opakující se konverzi. Jazyky pro generování kódu jsou XSLT 1.0, XSLT 2.0, XQuery, Java, C # a C++. MapForce je k dispozici v 32bit a 64bitové verzi a hladce se integruje s Visual Studio a Eclipse.

 

folowforce Altova FlowForce Server

je nový produkt z portfolia Altovy určený pro serverové nasazení. Je navržen pro automatické provádění transformací dat vytvořených pomocí Mapforce. Může běžet na dedikovaných serverech, virtuálních strojích, či dokonce běžných pracovních stanicích - v závislosti na rozsahu projektu. Intuitivní webové rozhraní umožňuje definovat více kroků jednotlivých úloh, které jsou spouštěny dle flexibilního rozvrhu nebo podle dostupnosti nových vstupních souborů.

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898