Služby

DoxoLogic dodává softwarová řešení pro široký okruh zákazníků, především v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací a státní správy.

Nabízíme služby v následujících oblastech:

Softwarová infrastruktura

Analýza, nasazení a konfigurace middlewaru podle potřeb zákazníka, včetně zajištění vysoké dostupnosti, škálovatelnosti a zabezpečení. Jsme jediným certifikovaným partnerem v České republice společnosti Red Hat pro oblast JBoss middleware.

Integrace systémů

Poskytujeme integraci podnikových systémů na všech vrstvách. Vycházíme z paradigmatu architektury orientované na služby (SOA) a nabízíme: analýzu aplikačního portfolia, návrh a nasazení integrační platformy, kompozici a orchestraci služeb, tvorbu integrovaných portálových řešení.

Aplikační vývoj

Realizujeme návrh, vývoj a testování aplikací na míru na platformě Java EE, .NET či Ruby On Rails. Používáme agilní metodiky vývoje s důrazem na propojení vývojového týmu se zákazníkem. Dokážeme přesně plnit klientovy představy o vyvíjené aplikaci.

IT Governance

Poskytujeme služby pro úplný cyklus IT governance - od analýzy a tvorby firemních politik a taxonomií, nasazení SOA registry a repository až po řešení pro monitoring a policy enforcement v produkci. V této oblasti úzce spolupracujeme se společností Hewlett-Packard a neseme označení HP Software Silver Partner.

Newsletter

Připojte se k odběru našeho newsletteru a dostávejte novinky o výhodných open source řešeních rovnou k sobě do schránky.

Máte dotaz? Rádi byste využili našich služeb? Kontaktujte nás:

info@doxologic.com +420 223 008 898